Gdzie stosować izolację?

      Ograniczeniem w tym momencie jest tylko wyobraźnia. Posiadamy zaawansowane maszyny, które pozwalają tworzyć nam praktycznie każdy kształt o dowolnych rozmiarach. Możemy tworzyć małe i średnie produkty gdzie wymagana jest precyzja, bądź duże – np. do izolacji rur ciepłowniczych czy zbiorników. Skontaktuj się z nami a z pewnością znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie!

OKNA

I wszędzie tam gdzie gdzie istnieje potrzeba wypełnienia pustych przestrzeni w produktach. Tworzymy wkład idealnie na wymiar – stworzy to dobrą barierę izolacyjną i poprawi właściwości całego okna.


RURY

To tak naprawdę główny produkt izolacji technicznych. Stworzyliśmy izolację składającą się z dwóch łupków z możliwością połączenia ich w całość dzięki specjalnym piórom bocznym. Ułatwia to montaż i przyspiesza pracę instalatorów tworząc idealną izolację.


KANAŁY

Do tej pory izolacja kanałów o przekroju prostokąta czy kwadratu wymagała używania warstwy izolacji na każdy bok z osobna gdzie na stykach łączeń często dochodziło do tworzenia się mostków termicznych. Obecnie dzięki jednolitej konstrukcji i zatrzasku bocznym izolacja kanałów stała się dużo szybsza i łatwiejsza!


PIONY

Dzięki produktom PURMANO szybko i łatwo wykonasz pion w budynku. Produkt składa się z bazy i zewnętrznej “klapy” montowanej na zatrzask. Rozwiązanie to jest bardzo szybkie w realizacji a dodatkowo ułatwia późniejsze wykończenie zabudowy pionu.


MIEJSCA SPECJALNE

Wciąż rozwijamy swoją bazę produktów oferując coraz to nowsze rozwiązania. Jesteśmy firmą elastyczną z pełnymi możliwościami produkcyjnymi. Wystarczy, że przedstawisz nam swój pomysł i dostarczysz konkretne wymiary, a całą resztę wykonamy za Ciebie!